Hakkımızda

      KALEGIDA SAN. TİC.A. Ş. 1974 yılında kurulan Kalegıda A.Ş ,Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Satış ve Pazarlamasında faaliyet gösteren Güney Marmara ve Ege bölgesinde Çanakkale, Balıkesir ,İzmir, Aydın, Manisa, Denizli ve Muğla illerinde yaklaşık 4000’den fazla geleneksel perakende noktasına ve 1200 ev dışı tüketim ürünleri noktasına 2 ana depo, 2 cep deposu 88 araçlık filosu ve 195 personeli ile hizmet veren öncü satış ve dağıtım kuruluşudur. Kalegıda içinde bulunduğu hızlı tüketim ürünleri satış dağıtım sektörünün örnek kuruluşu olarak, ülke ekonomisine katkı, çevreye saygı ve çevresindeki paydaşlarının gelişime katkıda bulunan bir anlayışla hareket etmektedir. Kalegıda özellikle bölgesinde üretilen ürünlere portföyünde ağırlık vermiştir. 

              Bölgesinde bulunan 7 ilde BU ÜRÜNLERİN satış ve dağıtımını yaparak yöresel ürünlere destek sağlamaya özen göstermiştir. ”Önce Müşteri Memnuniyeti” sloganıyla ilk günden bugüne kadar hizmet verdiği müşterilerine ürün tedariki yanında satış operasyon, ürün eğitimi ve satış sonrası destek faaliyetlerinde bulunmaktadır. Firmamıza özel yazılımlarla hizmet operasyonumuzun her aşamasını ölçerek ve yorumlayarak hizmet kalitemizi sürekli iyileştirilmekteyiz. Kalegıda A.Ş bölgesinde ve ülke çapında portföyünde bulunan lojistik filosu ile kapıdan kapıya lojistik hizmetleri, taşımacılık, depolama, mikro dağıtım ve stoklama hizmeti vermektedir. Kalegıda A.Ş 2016 yılı itibari ile İhracat girişiminde bulunarak özellikle ülkemizin tarım ürünlerinin yurt dışı pazarlara ihracatını kendine görev edinmiştir. Bu amaçla ilk önce Türk zeytinyağına yeni pazarlar açmak için Zeytinyağı ile tanışmış veya tanışmakta olan pazarlarda kendisini ve Türk zeytinyağını tanıtmak, dış pazarlarda zeytinyağımızın aldığı payı artırmak için aksiyon almaktadır.

             Bugün Kalegıda, Türk gıda endüstrisinin önde gelen firmalarındandır. Kalegıda A.Ş Çanakkale Ticaret Borsası ve Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odasında “Yüksek Düzeyde İhracat Ödülü” listesindeki yerini almıştır. Kalegıda A.Ş Ege ihracatçılar birliği verilerine göre bugüne kadar Birleşik Devletler, İtalya, İspanya ve Fas’a zeytinyağı ihracatı gerçekleştirmiştir.

                                                                                                                                                                                                                                                                    Kale Gıda A.Ş Yönetim Kurulu

Markalar
SSL Secure
E-Bülten

Hipotenüs Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri 2020 © Kale Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.. Tüm hakları saklıdır.

Yukarı
Çık